Сортирај по
Издавам стан Скопје 20.07.2018 15:04 Број на огласот: 29424
Се издава пристојно и комплетно наместен стан во постара зграда со квадратура од 82м2 на 8кат од вкупно 10катови.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на паркот поред ГТЦ “ЖЕНА БОРЕЦ
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 20.07.2018 11:43 Број на огласот: 29423
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Скопје 19.07.2018 23:50 Број на огласот: 29422
Izdavam
Издавам стан Скопје 19.07.2018 20:59 Број на огласот: 29421
Се издава користен стан во нова зграда со квадратура од 70м2 на 3кат.Станот се наоѓа во Општина Центар,до непосредна близина на Универзална Сала близу кај Католичка Црква.Зградата е со помала висина и
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 19.07.2018 15:39 Број на огласот: 29419
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Скопје 18.07.2018 11:09 Број на огласот: 29401
Се издава двокреветна соба од стан, на студентки,во Кисела Вода,близу Стара Рампа.Заедничка кујна,тераса,купатило.Вселив од први октомври.
Издавам стан Скопје 14.07.2018 22:59 Број на огласот: 29393
Се издава модерно и комплетно наместен стан со квадратура од 42м2.Станот е досега невселуван и некористен,а во меѓувреме може да се престојува во него веднаш.Лоциран и оддалечен е на само 8 минути од
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 14.07.2018 15:25 Број на огласот: 29392
Се издава комплетно наместен стан во понова зграда со квадратура од 43м2 на 3кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа веднаш до Булеварот Партизански Одреди,на 3 минути одење од Универзална Сала до Зград
• ADSL• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 05.07.2018 00:40 Број на огласот: 29357
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Скопје 01.07.2018 23:33 Број на огласот: 29343
Изнајмувам наместен стан 50м2
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Издавам стан Скопје 01.07.2018 23:24 Број на огласот: 29342
Изнајмувам наместена гарсоњера 30м2 во Кисела Вода
• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Издавам стан Скопје 28.06.2018 23:37 Број на огласот: 29295
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Скопје 28.06.2018 22:22 Број на огласот: 29294
Се издава наместен стан во Капиштец,кај цветен пазар,на 3 кат со лифт,клима и парно греење.Погоден за студенти и самци.Слободен од 1 август
• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија
Издавам стан Скопје 28.06.2018 12:03 Број на огласот: 29287
Се издава апартман во строгиот центар на Скопје. На Бул. Македонија (рекорд). На 6ти кат со лифт. Сопствено парно греење, паркинг простор. Целосно опремен, дневна, трпезарија, кујна, две купатила, две
Издавам стан Охрид 27.06.2018 22:34 Број на огласот: 29286
Se izdava luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Apartmanot ima zasebna spalna soba, dnevna soba so sovremena kujna, balkon, kupatilo. Apartmanot e opremen so TV, kablovska TV, klima ured, grejni tela
• ADSL• Градски водовод• Домофон• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 27.06.2018 22:34 Број на огласот: 29285
Се издава наместен стан од 40 м2,во Капиштец со парно и лифт.Располага со дневен престој со кујна плус помала,еднокреветна соба.Погоден за студенти и самци.Слободен од 1 август
• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија
Издавам стан Скопје 27.06.2018 01:10 Број на огласот: 29278
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Скопје 25.06.2018 14:59 Број на огласот: 29266
A modern and completely furnished apartment in Centar is being issued,right next to the GOVERNMENT with a quadrature of 100m2 on 3 floors.The apartment is part of a residential house with recognizable
• ADSL• ISDN• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам стан Скопје 24.06.2018 15:50 Број на огласот: 29259
Izdavam stan za kratok prestoj 80 kvadrati 2 spalni, kupatilo i dnevna so kujna i terasa, klima vo sekoja soba internet so kablovska Aerodrom Zeleznicka Stanica
• Кабловска• Климатизатија• Сателитска
Издавам стан Охрид 24.06.2018 14:16 Број на огласот: 29214
Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot
• ADSL• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (72)
 • ISDN (29)
 • Аларм (122)
 • Базен (2)
 • Гаража (49)
 • Градска канал. (213)
 • Градски водовод (236)
 • Градско парно (181)
 • Домофон (216)
 • Имотен лист (206)
 • Кабловска (211)
 • Климатизатија (210)
 • Летна куќа (5)
 • Паркинг (246)
 • Сателитска (125)
 • Сите Дозволи (138)
 • Скара (11)
Пребарување по број
SONAX