Сортирај по
Издавам стан Скопје 29.09.2013 21:38 Број на огласот: 16683
Издавам стан во на.Аеродром наспроти ТЦ.Бисер комплетно наместен 76м2 цена: 200е тел:077954365
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
€ 300
Издавам стан Скопје 25.09.2013 23:00 Број на огласот: 16662
Издавам стан во Скопје центар спроти Градежен факултет 3,5 собен (три одвоени соби и големо предсобје без газди) за 4 студентки, убаво наместен
Издавам стан Скопје 25.09.2013 22:42 Број на огласот: 16661
izdavam kompletno namesten stan vo Aerodrom,sproti salata na mzt-Aerodrom,so kabelska tv
• Домофон• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Скопје 24.09.2013 20:28 Број на огласот: 16655
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan blizu Bunjakovec
Издавам стан Скопје 23.09.2013 22:34 Број на огласот: 16651
Издавам стан во Скопје, нас. Стар Аеродром 56м2 Без парно. во воените бараки, полунаместен, 150еур Контакт тел.: 070 461 026
• Градска канал.• Градски водовод• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Скопје 23.09.2013 22:25 Број на огласот: 16650
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Aerodrom
Издавам стан Скопје 23.09.2013 21:35 Број на огласот: 16647
Agencija za nedviznosti izdava namesten nov stan vo K. Voda
Издавам стан Скопје 23.09.2013 21:19 Број на огласот: 16646
Agencija za nedviznosti izdava namesten 3soben stan vo K. Voda, 60m2
Издавам стан Скопје 13.09.2013 00:03 Број на огласот: 16554
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Kapistec, nov, so nov mebel
Издавам стан Скопје 10.09.2013 19:07 Број на огласот: 16550
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Centar, blizu Vero Jumbo
Издавам стан Скопје 25.06.2013 15:33 Број на огласот: 15754
Agencija za nedviznosti izdava kompletno renoviran stan kaj Kjubi, blizu Zeleznicka stanica, Ramstor... prazen ili namesten, so klima ured, lift, sopstven parking, nova masina za perenje, nov sporet .
Издавам стан Скопје 22.06.2013 18:56 Број на огласот: 16056
Се издава празен стан од 70м2 во центар, веднаш зад собрание на Р.М. Станот се состои од: дневна, две спални, купатило, кујна, ходник и логија. Цена 250 евра плус данок (данокот е околу 25 евра). Теле
€ 350
Издавам стан Скопје 15.06.2013 13:21 Број на огласот: 14977
Izdavam namesten sprat od kuka vo naselba "Kozle" –70 m2 , 2 spalni sobi, sopstveno parno, klima, satelitska, kablovska, internet, poseben vlez, gradba 2005 god. Cena 300 evra. Tel za kontakt 3085-
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 10.09.2012 09:14 Број на огласот: 14304
itno baram 2 cimerki za vo stan pozadi dramski teatar ednosoben prosiren kompletno opremen so parno greenje , pravosmukalka, masina za perenje.... se e vo funkcija cenata e po 50 evra bez smetki
Издавам стан Охрид 10.08.2012 19:52 Број на огласот: 14115
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, тераса, бесплатен паркинг. Цена 7-8 EUR од кревет. Телефон за конта
• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 21.05.2012 21:08 Број на огласот: 13383
Izdavam prazen stan sproti drzavna bolnica. Stanot se sostoi od: dnevna, trpezarija, kujna, dve spalni, banja, malo WC i terasa. Stanot e prazen vo kujnata ima samo elementi bez aparati. Cena 230evra
Издавам стан Скопје 06.12.2011 14:45 Број на огласот: 12043
Agencija izdava stan vo Aerodrom namesten ili prazen
Издавам стан Скопје 17.11.2011 01:59 Број на огласот: 11849
Agencija izdava namesten cetvorosoben stan vo K. Voda
Издавам стан Радовиш 18.10.2011 22:08 Број на огласот: 11423
skopje vo okolinata na centar karpos1-3
Издавам стан Охрид 22.12.2010 18:09 Број на огласот: 5037
EDNOSOBNI,DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI I APARTMANI/// LOKACIJA: OHRIDSKA BANKA - GRADSKI PAZAR/// OPREMENOST: SPALNA SOBA, DNEVEN PRESTOJ,KUJNA SO KOMPLET SADOVI I PRIBOR ZA JADENJE,KUPATILO,TERASA,C
• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Паркинг
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (72)
 • ISDN (29)
 • Аларм (122)
 • Базен (2)
 • Гаража (49)
 • Градска канал. (213)
 • Градски водовод (236)
 • Градско парно (181)
 • Домофон (216)
 • Имотен лист (206)
 • Кабловска (211)
 • Климатизатија (210)
 • Летна куќа (5)
 • Паркинг (246)
 • Сателитска (125)
 • Сите Дозволи (138)
 • Скара (11)
Пребарување по број
SONAX