Сортирај по
По Договор
Издавам стан Скопје 03.06.2014 10:57 Број на огласот: 18795
SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN NOV DVOSOBEN STAN NA PRVI KAT MIRNO I TIVKO MESTO NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE,DO HOTEL ALEKSANDAR).SOPSTVENO PARNO,KABLOVSKA,NEOGRANICEN INTERNET.VSELIV OD 25.06.2014 CENA@2
Издавам стан Скопје 20.05.2014 13:26 Број на огласот: 18682
Itno baram cimer za vo prekrasen stan
Издавам стан Скопје 13.05.2014 15:10 Број на огласот: 18618
Se izdava kompletno namesten stan vo Kozle (Star Kapistec) vo blizna na restoran "Dva Jelena" pod Vodno. Stanot e na 3 sprat vo kula od 10 stana, so lift i domofon. Stanot e 69 m2 so dve sobi i dnevna
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Кабловска• Паркинг
Издавам стан Скопје 04.05.2014 15:26 Број на огласот: 18533
Kompletno namesten stan na 14 kat
• Градско парно• Климатизатија
€ 0
Издавам стан Скопје 02.05.2014 08:17 Број на огласот: 18514
STAN VO CENTAR GARSONIERA-EDNOSOBEN,NAMESTEN ,
• ADSL• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска
Издавам стан Скопје 02.04.2014 15:37 Број на огласот: 18349
ITNO,MN.POVOLNO SE IZDAVA KOMPLETNO UREDEN DVOSOBEN STAN NA PRV KAT SO LIFT I PARNO GREENJE,BALKON I EDNA SPALNA SOBA.NA UBAVA LOKACIJA SPROTI MZT VO AERODROM BLIZU DO UCILISTETO G.PULESKI,POVOLEN ZA
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 27.03.2014 15:46 Број на огласот: 18299
Стан во ЦЕНТАР, до Европски Униврзитет, двособен (61м2), наместен, трети кат, парно, клима, БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ.Првенство ФИРМА. 210Е, тел.070 200 069
• Градско парно• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Струга 13.03.2014 17:04 Број на огласот: 18170
SE IZDAVA NOV KOMPLETNO NAMESTEN EDNOSOBEN STAN 34 m2 VO CENTAROT NA STRUGA,VO NOVATA ZGRADA VEDNAS NASPROTI CRKVATA SV. GJORGJIJA. KONTAKT TEL : 075/224 000
• Кабловска• Паркинг
Издавам стан Битола 10.03.2014 22:35 Број на огласот: 18133
Se izdava kompletno namesten stan na vtori sprat na ul.Prilepska br.62 vedna s pod marketot Eurbob
• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 20.02.2014 16:11 Број на огласот: 17935
Se izdava prazen stan vo Centar, vo blizina na Cafe Intermezzo, na ul. Hristo Smirnenski. Stanot e so povrsina od 55m2, i raspolaga so 2 sobi, kupatilo, posebna kujna i balkon. Stanot e na visoko p
Издавам стан Скопје 20.02.2014 16:06 Број на огласот: 17934
Se izdava prazen trosoben stan vo Aerodrom, pozadi Vero, na 2 kat. Stanot e so povrsina od 72m2, i raspolaga so 2 spalni sobi, dnevna so kujna, kupatilo+toalet i balkon. Stanot e dobro socuvan.
Издавам стан Скопје 20.02.2014 16:00 Број на огласот: 17933
Se izdava namesten stan vo Aerodrom, kaj Tobako 2, na 5 kat. Stanot e so povrsina od 82m2, i raspolaga so 2spalni sobi, dnevna so trpezarija i kujna,kupatilo +toalet.
Издавам стан Скопје 20.02.2014 15:51 Број на огласот: 17932
Se izdava dizajnerski stan vo Centar na plostad, so edna soba i golema terasa.
• ADSL• Домофон• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Скопје 18.02.2014 12:07 Број на огласот: 17884
izdavam stan vo nas. Železara na visoko prizemje so poseben vlez, so parno greenje, sloboden od 01.04.2014
Издавам стан Скопје 17.02.2014 08:22 Број на огласот: 17876
станот се наога карси веро тавталиџе на 9 спрат од 11 комплетно наместен
Издавам стан Скопје 02.02.2014 21:13 Број на огласот: 17665
Се издава стан во Центар на 1 кат 32 м2, веднаш над Рекорд. Цена по договор.
Издавам стан Виница 02.02.2014 17:02 Број на огласот: 17649
Здраво Јас сум пензиониран банкар кој работи срцето со мојата банкарска. Имам многу пари во мојот профил и мојата загриженост е да им помогне на луѓето немаат средства за да ги остварат своите про
• Сите Дозволи• Скара
Издавам стан Скопје 27.01.2014 14:17 Број на огласот: 17469
Agencija Domik izdava 3-soben 60 m2 komplet namesten stan vo Centar kaj Pestaloci, nov mebel Cena 250 Evra - sifra 12080 Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata we
Издавам стан Скопје 27.01.2014 14:12 Број на огласот: 17528
Agencija Domik izdava 3-soben 68 m2 komplet namesten stan vo Aerodrom Cena 250 Evra - sifra 12177 Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana www.domikesta
Издавам стан Скопје 27.01.2014 13:38 Број на огласот: 17448
***СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА *** - 3 Соби. - Купатило и ВЦ. - Со сопствено греење. - 80м2 - Комплентно наместен. Цена: 380 евра/месечно.
• Кабловска
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (94)
 • ISDN (51)
 • Аларм (146)
 • Базен (2)
 • Гаража (62)
 • Градска канал. (234)
 • Градски водовод (256)
 • Градско парно (193)
 • Домофон (237)
 • Имотен лист (227)
 • Кабловска (233)
 • Климатизатија (233)
 • Летна куќа (23)
 • Паркинг (270)
 • Сателитска (146)
 • Сите Дозволи (158)
 • Скара (32)
Пребарување по број
SONAX