Сортирај по
Издавам стан Охрид 18.06.2018 10:52 Број на огласот: 29214
Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot
• ADSL• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Охрид 17.06.2018 17:39 Број на огласот: 29211
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј. Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред
Издавам стан Охрид 15.06.2018 14:29 Број на огласот: 29199
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј. Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред
Издавам стан Скопје 15.06.2018 10:19 Број на огласот: 29197
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Издавам стан Охрид 12.06.2018 15:28 Број на огласот: 29180
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј. Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред
Издавам стан Скопје 12.06.2018 10:50 Број на огласот: 29167
Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom vo blizina na TC Biser
• ADSL• ISDN• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 10.06.2018 23:47 Број на огласот: 29163
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Охрид 10.06.2018 23:22 Број на огласот: 29162
IZDAVAM STAN 50M2,SO POSEBNA SPALNA,KOMPLET NAMESTEN VO OHRID-DALJANNA 50M DO PLAZA I SO SOPSTVEN PARKING, MOB.070/246-489
• Паркинг
Издавам стан Скопје 06.06.2018 12:16 Број на огласот: 29144
Se izdava stan so vkupna povrshina 30m2 vo suteren.Stanot e namesten,so edna spalna,dnevna so krevet,kujna i kupatilo. Gledanje na stanot po dogovor. Se naogame vo blizina na Tinexot vo Vlae2. Cena
Издавам стан Скопје 06.06.2018 12:14 Број на огласот: 27263
Se izdava polunamesten stan so vkupna povrshina 51m2,balkon 6m2. Stanot e na 4ti kat(potkrovlje) so edna spalna soba + 1 soba (gardarober). Gledanje na stanot po dogovor. Cena: 8000denari Se naog
• Градски водовод• Имотен лист
Издавам стан Скопје 05.06.2018 22:55 Број на огласот: 29143
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 04.06.2018 19:56 Број на огласот: 29134
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 03.06.2018 13:09 Број на огласот: 29130
Se iznajmuva namesten stan vo vlae na 4ti kat so centralno parno ,ima pogled na ulica vojvoda vasil cakalarov i isaija mazovski za podetalni informacii javete se na mob.070683252
• ADSL• Градски водовод• Градско парно• Климатизатија
Издавам стан Скопје 02.06.2018 09:45 Број на огласот: 29126
Izdavam dvosoben namesten stan so parno vo Karpos 3.Stanot e vednas sproti voena bolnica.Stanot se izdava samo za mesec juni,juli i avgust.Bez agencii.Cena 170 evra.075.34-61-64
• Градско парно• Кабловска• Паркинг
Издавам стан Скопје 01.06.2018 23:29 Број на огласот: 29122
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 01.06.2018 11:37 Број на огласот: 29116
Izdavam dvosoben stan 65m2200€ 1 / 4 Опис Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соб
• Кабловска
Издавам стан Скопје 31.05.2018 20:06 Број на огласот: 29113
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 28.05.2018 00:22 Број на огласот: 29096
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 25.05.2018 09:20 Број на огласот: 29059
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Кабловска
Издавам стан Скопје 25.05.2018 00:46 Број на огласот: 29058
Издавам комплет реновирана и сосем ново наместена гарсониера во строг центар во Градски ѕид 27 м2 кај Собрание, со клима и парно, 200 евра месечно.
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (68)
 • ISDN (24)
 • Аларм (119)
 • Базен (1)
 • Гаража (49)
 • Градска канал. (209)
 • Градски водовод (226)
 • Градско парно (159)
 • Домофон (216)
 • Имотен лист (190)
 • Кабловска (188)
 • Климатизатија (203)
 • Летна куќа (1)
 • Паркинг (240)
 • Сателитска (119)
 • Сите Дозволи (125)
 • Скара (9)
Пребарување по број
SONAX