Сортирај по
Продавам стан Скопје 18.12.2017 18:34 Број на огласот: 27543
Се продава стан во Ново Лисиче кој се наоѓа на 11 кат со поглед на цел град и на Водно. Зградата е со три лифта. Станот е 72м2, има 2 спални соби, кујна, дневна со трпезарија, купатило, шпајз, 2 голем
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 18.12.2017 18:26 Број на огласот: 27337
Опис на недвижноста Vo najubaviot del vo Karpos se prodava STAN so vkupna povrsina 117m2 na 9/9 kat-PENTHAUS. Stanot e so prekrasen pogled od dve strani. Oriientacija na stanot istok-zapad-jug.Opre
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 09.12.2017 17:03 Број на огласот: 27783
Се продава стан во Аеродром од 57м2. Се наоѓа на 7ми кат и располага со дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило и балкон. Цена 1050еур/м2.Шифра 3078
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 06.12.2017 13:19 Број на огласот: 27562
Во елитната населба Св. Јован се продава стан со вкупна површина од 200м2. Во склопот на станот има: дневна, терпезарија,кујна, 3 спални соби,3 купатила и тераса. Една од спалните соби е со сопствено
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
€ 70.000
Продавам стан Скопје 06.12.2017 10:33 Број на огласот: 27310
Се продава прекрасен светол стан во населбата Карпош 1. Станот има галерија и има вкупно 69м2 . Во долниот дел од станот има дневна со кујна,купатило ,остава и 1 спална соба и овој дел е со површина о
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 06.12.2017 10:29 Број на огласот: 27267
Се Продава стан во самиот почеток на нас. Карпош 1на ул. Рузвелтова станот има 46 м2 со доградба на тераси кои се легализирани 20м2.Според сегашниот распоред станот има 1 спална соба, дневна, кујна и
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 04.12.2017 16:37 Број на огласот: 27766
Се продава стан со површина 88м2, на 14/16 кат. Станот е во добра состојба, полуреновиран, со 3 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, гостинско wc i бања. Има балкон, 2 лифта, централно греење. Це
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 04.12.2017 12:05 Број на огласот: 27762
Станот е на втор кат, има клима, паркинг, лифт, подрум. Постои можност за уште една спална.
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Продавам стан Скопје 04.12.2017 11:56 Број на огласот: 27756
Се продава стан во Аеродром со површина од 67м2 на 8/10 кат. Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна со заградена логија, спална соба, детска соба, купатило. Има подрум и тераса со поглед
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 02.12.2017 18:48 Број на огласот: 27755
Се продава стан во Карпош 1. Станот е со 2 спални соби, дневна ,терпезарија и кујна, 2 тераси,реновиран комплетно односно сменета и електрична и водоводна инсталација нови прозорци и дрвенарија и нова
• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 02.12.2017 18:21 Број на огласот: 27753
На самиот брег на Охридското Езеро, во населба Лагадин со прекрасен поглед кон езерото, се продава стан на поткровје од 96м2. Станот располага со дневна , кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило,
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 02.12.2017 17:53 Број на огласот: 27752
Се продаваат станови во елитната населба Бардовци кои се во завршна фаза. Комплексот е составен од 9 згради, на 3 ката, по 3 станови. Во зградите има и дуплекс станови. Становите се по115м2, со три по
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 28.11.2017 16:51 Број на огласот: 27349
Se prodava stan vo Stanica Sever 94m2 na 4/4kat. so dve spalni sobi,kujna so trpezarija, dnevna,kupatilo. Stanot e ubav so podrum i golema terasa. Istiot e komoten i prostran za edno sovremeno semejst
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Кичево 22.11.2017 18:41 Број на огласот: 27636
Stanot se naoga do Ohridska banka nasproti pozarnata stanica
Продавам стан Скопје 22.11.2017 14:19 Број на огласот: 27631
Се продава стан во Центар, Градски Ѕид, на 5-ти кат. Во зградата има лифт. Вкупна површина 153m², грејна површина 127m², со два влеза. Парното е исклучено. Станот не е реновиран. Тел. за контакт 077/
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 21.11.2017 15:46 Број на огласот: 27348
Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 21.11.2017 15:44 Број на огласот: 26642
Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 20.11.2017 17:44 Број на огласот: 27616
ITNO!!! Vo najubaviot i miren del vo Karpos 4 SE PRODAVA stan od 53 m2 na PRIZEMJE.Stanot e so kujna, trpezarija, dnevna, kupatilo.Karakteristicno za ovoj prostor e toa sto site prostorii se izdvoeni.
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 20.11.2017 17:42 Број на огласот: 27342
ITNO!!! Vo najubaviot i miren del vo Karpos 4 SE PRODAVA stan od 53 m2 na PRIZEMJE.Stanot e so kujna, trpezarija, dnevna, kupatilo.Karakteristicno za ovoj prostor e toa sto site prostorii se izdvoeni.
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 20.11.2017 12:22 Број на огласот: 25923
НА ВИСТИНСКОТО МЕСТО СТЕ!!! Пред да одлучите за купување на вашето семејно гнездо агенција ПРОСТОР е тука за ВАС! Ви нудиме станови на најатрактивната локација во градот во БУЊАКОВЕЦ во објект високок
• ADSL• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Продавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (79)
 • ISDN (50)
 • Аларм (105)
 • Базен (4)
 • Гаража (79)
 • Градска канал. (191)
 • Градски водовод (218)
 • Градско парно (153)
 • Домофон (194)
 • Имотен лист (266)
 • Кабловска (144)
 • Климатизатија (148)
 • Летна куќа (13)
 • Паркинг (238)
 • Сателитска (90)
 • Сите Дозволи (161)
 • Скара (21)
Пребарување по број
SONAX