Сортирај по
Продавам стан Скопје 09.12.2010 11:46 Број на огласот: 4214
sifra 22936 73m2 58400 evra vo n.lisice sifra 22961 90m2 69000 evra vo aerodrom komplet renoviran sifra 21880 81m2 2 kat n.lisice 665
Продавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 19990
PRODAVAM STAN VO MICURIN VEDNAS KARSI MAKEDONIJA TABAK VO MIRNA I TIVKA LOKACIJA.DO CENTAR IMA 10 MIN. PES, VO BLIZINA E ZELEZNICKA I AVTOBUSKA STANICA SO POVRSINA OD 56 M2. ZGRADATA E IZGRADENA 200
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Продавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25704
На простор од 150.000 м2 во општина Ѓорче Петров, веднаш наспроти Порта Влае и новиот кружен тек се гради нова населба во Скопје. Новата населба е лоцирана на само 5 километри од центарот на Скопје к
Продавам стан Прилеп 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25675
PRODVAM STAN VO nas.OSTROVO NA ODLICNA LOKACIJA. STANOT IMA GOLEMA DNEVNA SOBA, TRPEZARIJA, KUJNA, SPALNA, 2 BALKONA, KUPATILO I VIZBA, NA 6/12 KAT. PO IMOTEN LIST IMA 62M2, PO ELABORAT E 71 m2. SE NA
Продавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 26106
Стан во населба Ѓорче Петров, со имотен лист. Квадратура 87м2 и подрум 7м2. Станот е на трети спрат и излегува на две фасади, со прекрасен поглед и во близина на преубава природа. Лифт нема. Одличе
• Градска канал.• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Продавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (80)
 • ISDN (52)
 • Аларм (90)
 • Базен (4)
 • Гаража (69)
 • Градска канал. (180)
 • Градски водовод (208)
 • Градско парно (141)
 • Домофон (183)
 • Имотен лист (257)
 • Кабловска (143)
 • Климатизатија (141)
 • Летна куќа (12)
 • Паркинг (228)
 • Сателитска (86)
 • Сите Дозволи (150)
 • Скара (20)
Пребарување по број
SONAX