Сортирај по
Продавам стан Скопје 04.07.2018 11:27 Број на огласот: 29349
Itno i mnogu povolno se prodava stan vo Skopje Sever.74 m2,na 5/5 sprat so golema terasa i podrum.Svetol,renoviran,so mnogu ubav raspored.Vredi da se pogledne.Cenata e poveke od povolna,samo 500 evra/
• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Продавам стан Скопје 18.06.2018 22:57 Број на огласот: 29216
Се продава убаво и комплетно наместен стан во Карпош 4 со квадратура од 66 м2 на 8 кат во зграда од вкупно 18 катови.Станот се наоѓа близу кејот на реката "ВАРДАР" во еден од најатрактивните делови во
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 14.06.2018 14:57 Број на огласот: 29195
Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 53 м2 на 2 кат од вкупно 6 катови.Зграда се наоѓа на многу атрактивно место во Општина Центар до непосредна близина на Улицата Партизански Одреди и
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
€ 40.000
Продавам стан Охрид 13.06.2018 16:28 Број на огласот: 29189
Stanot e vo odlicna sostojba, so prekrasna panorama i odlicen pogled. So cista dokumentacija, vednash vseliv.
• ADSL• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 08.06.2018 21:31 Број на огласот: 29156
Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 40 м2 на 2 кат од вкупно 5 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на улицата Партизански Одреди.Обј
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 08.06.2018 13:00 Број на огласот: 28947
Се продава комплетно нов стан во Општина Карпош со квадратура од 30 м2 со посебно издвоена спална соба.Станот се наоѓа во убавата и добро организирана/урбанизирана населба Козле,во близина на Амбасада
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 08.06.2018 10:06 Број на огласот: 29150
продавам трособен стан во Аеродром позади Веро, 87 м2 со подрум, со централно парно,на 1 кат од 4 ката,
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 28.05.2018 18:02 Број на огласот: 26021
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 26.05.2018 20:00 Број на огласот: 26069
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 26.05.2018 19:56 Број на огласот: 25928
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 26.05.2018 19:54 Број на огласот: 25926
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 24.05.2018 19:01 Број на огласот: 26070
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Гаража• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 24.05.2018 19:00 Број на огласот: 26030
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 22.05.2018 12:10 Број на огласот: 29041
Se prodava stan so vkupna povrshina 30m2 vo suteren. Moznost za zakup na parking prostor . Gledanje na stanot po dogovor. Se naogame vo blizina na Tinexot vo Vlae2. Kontakt tel: Pale 077/866-8
• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 22.05.2018 11:24 Број на огласот: 26085
Prodavame stan so vkupna stanbena povrshina 51m2,balkon 9m2 i podrum 6m2. Stanot e na 4ti kat(potkrovlje) so edna spalna soba + 1 soba (gardarober). Moznost za zakup na parking prostor 800evra Cist
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист
€ 59.000
Продавам стан Скопје 18.05.2018 03:47 Број на огласот: 29018
Dve spalni,detska,dnevna,hodnik,kujna i wc.pogoden za deloven prostor
Продавам стан Скопје 13.05.2018 21:20 Број на огласот: 28954
Се продава нов стан во нова зграда со квадратура од 61 м2 на 6 кат од вкупно 7 катови.Зградата се наоѓа на многу мирно и атрактивно место во Општина Центар до близина на Улицата Орце Николов.Објектот
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 11.05.2018 10:59 Број на огласот: 28931
Се продава двособен стан во Ново Лисиче со површина од 71м2. Се наоѓа на 4ти кат. Станот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, купатило, балкон и 9м2 подрум. Има централно греење.Цена
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
€ 23.000
Продавам стан Битола 08.05.2018 18:00 Број на огласот: 28913
SE PRODAVA EDNOSOBEN STAN 35M2,UL.JOAKIM KRCOVSKI BITOLA.STANOT POSEDUVA VIZBA.CENA PO DOGOVOR
Продавам стан Скопје 07.05.2018 22:10 Број на огласот: 28912
Se prodava kompletno renoviran stan vo Novo Lisice na odlicna i mirna lokacija so pogled kon park .Stanot e so povrsina od 92m2. Se naoga na 2/3 kat. Raspolaga so dnevna, kujna, trpezarija, 2 spalni s
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Продавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (79)
 • ISDN (51)
 • Аларм (107)
 • Базен (5)
 • Гаража (82)
 • Градска канал. (190)
 • Градски водовод (217)
 • Градско парно (154)
 • Домофон (194)
 • Имотен лист (263)
 • Кабловска (142)
 • Климатизатија (148)
 • Летна куќа (14)
 • Паркинг (239)
 • Сателитска (92)
 • Сите Дозволи (162)
 • Скара (22)
Пребарување по број
SONAX