Сортирај по
Продавам стан Скопје 17.01.2019 18:46 Број на огласот: 30634
Се продава реновиран двособен стан во Карпош 4 близу City Mall со парно греење на 4 ти кат најгоре, а може и замена за еднособен стан со доплата во една од населбите Карпош 1-4, Хром, Влае или Ѓорче П
• Градска канал.• Градско парно• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 03.01.2019 10:21 Број на огласот: 30664
Се продава стан во Карпош,МИДА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР од ЗГРАДАТА “BUROTIME” И “DOGTAS EXCLUSIVE”.Квад
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 16.12.2018 14:19 Број на огласот: 30291
Се продава стан во Карпош,МИДА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР од ЗГРАДАТА “PRIVE” И “NEW BORN CLINIC”.Квадрату
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 13.12.2018 18:00 Број на огласот: 30513
- Две големи, комотни, светли спални/работни соби - Дневна соба со кујна (со прозор) - Две тераси - Бања со када и прозорче - +7m2 малтерисан подрум со прозорци и рафтови + 10m2 гаража, веднаш по
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Продавам стан Скопје 08.12.2018 17:14 Број на огласот: 30484
Се продава стан во КАРПОШ,ТАФТАЛИЏЕ (МЛЕЧЕН) на непосредна близина од “ПЕДАГОШКИ” Факултет.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијта му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “СИДРО”
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 08.12.2018 12:12 Број на огласот: 30483
Се продава стан во Центар,Дебар Маало.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е Северна.Лоциран е во непосредна близина на “ВАРДАР МЕБЕЛ.Квадратурата му е 64 М2 од кои 4 М2 БАЛKОН/ТЕРАСА а
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 26.11.2018 11:45 Број на огласот: 30374
Се продава стан во Центар,кај дирекцијата “ZEGIN” – Т.Ц. RAMSTORE.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е ЈУЖНА.Лоциран е во непосредна близина на “КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР”.Квадратурата му е 67 М
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 24.11.2018 00:20 Број на огласот: 30353
Prodavan garsonjera 33 m2 vo naselba Micurin so lift i parno
• Градски водовод• Домофон• Паркинг
Продавам стан Скопје 19.11.2018 16:24 Број на огласот: 30302
Се продава стан во Аеродром,позади ТОБАКО 2 (ПРВИТЕ СЕМАФОРИ / ДЕСНО – Ј.С.).Станот се наоѓа во Општина Аеродром.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕТСКАТА ГРАДИНКА
• ADSL• ISDN• Аларм• Базен• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 17.11.2018 23:10 Број на огласот: 30289
Се продава стан кај КЕЈОТ од РЕКАТА “ВАРДАР” во КАРПОШ 4/ВЛАЕ ПОРТА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијта му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “КАМ МАРКЕТ” и “ДИСКОНТ ТИНЕХ”
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 31.10.2018 19:32 Број на огласот: 30156
Se prodava stan vo Karpos 4, 51m2+20m2 so dve spalni,dnevna,kujna so trpezarija,podrum 6m2,parkin.centralno parno.Cena 45000eu.Shifra-2063
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Паркинг
По Договор
Продавам стан Валандово 30.10.2018 08:52 Број на огласот: 30145
Ponuda kredit novac 100 % od garanciju 1000 eura ima 9.000.000 eura 2% . Whatsapp / Viber : +381-642140576 E-poste: ..... marijalubomir@gmail.com
• Базен• Градски водовод• Имотен лист
Продавам стан Скопје 29.10.2018 00:01 Број на огласот: 30128
Se prodava dvosoben stan vo Leptokarija,namesten,so pogled nakaj Skopska Crna Gora. Telefon za kontakt 079267211 Taki.
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 21.10.2018 18:16 Број на огласот: 30076
Се продава стан кај Трговскит Центар “CITYMALL” во КАРПОШ 4.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “ZUR MARKET/КАРПОШ 4”.Квадратурата му
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 10.10.2018 08:36 Број на огласот: 29991
Се продава стан во Центар,Дебар Маало.Станот се наоѓа во Општина Центар.Ориентацијата му е Северо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на “MARKET RAMSTORE/ДЕБАР МААЛО.Квадратурата му е 58 М2 од к
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 07.10.2018 21:03 Број на огласот: 29983
Итно се продава двособен стан (дневна со трпезарија и две соби) во населба Маџари – Триангла (Термо), на улица Карл Либкнехт. Станот се наоѓа на втор кат и е со вкупна површина од 69 м2 (7 м2 тераси)
• Гаража• Градско парно• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Продавам стан Гевгелија 05.10.2018 06:01 Број на огласот: 29969
Здравейте, предлагаме заем както на фирми, така и на физически лица при лихвен процент от 3%. Моля, свържете се с нас на адрес currency247firm@gmail.com или на WhatsApp на адрес: +14422457595, за да к
• Базен
€ 52.000
Продавам стан Кичево 19.09.2018 00:21 Број на огласот: 29863
stan 85 kv pvc prozori sopstven podrum llameli do bulevarot
• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 27.08.2018 21:22 Број на огласот: 29501
Se prodava dvosoben stan vo naselba Cento, 53m2 vo prizemje, so podrum, renoviran. Moznost na dogradba - prosiruvanje (terasa ili soba 9-12m2). Dvostran orientiran sever-jug, na glavnata ulica i par
• Имотен лист• Кабловска
Продавам стан Скопје 27.08.2018 17:43 Број на огласот: 29730
prekrasen stan kaj vlada vo centarot na skopje
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Продавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (85)
 • ISDN (58)
 • Аларм (114)
 • Базен (7)
 • Гаража (85)
 • Градска канал. (197)
 • Градски водовод (223)
 • Градско парно (158)
 • Домофон (198)
 • Имотен лист (267)
 • Кабловска (146)
 • Климатизатија (156)
 • Летна куќа (20)
 • Паркинг (246)
 • Сателитска (99)
 • Сите Дозволи (164)
 • Скара (28)
Пребарување по број
SONAX