Сортирај по
Издавам куќа Скопје 05.11.2018 01:47 Број на огласот: 30200
Се издаван стан кој е дел од куќа (СПРАТ) во КАРПОШ - КОЗЛЕ/ТРНОДОЛ.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е на адреса или улица “ПРЕЗВИТЕР КОНСТАНТИН”.Квадратурат
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Скопје 07.10.2018 18:13 Број на огласот: 29981
Се издава стан во Карпош 4 после мостот “ОБЕДИНЕТИ НАЦИИ” кај Бензинската Пумпа во Влае Порта од десната страна.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Источна.Лоциран на Улица “БЕЛА КРАЈ
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Скопје 15.08.2018 17:45 Број на огласот: 29622
Се издава куќа ВО Ченто 50м2. Наместена.
Издавам куќа Охрид 29.07.2018 11:59 Број на огласот: 29463
Se iznajmuvaat NOVI apartmani vo Ohrid,zavrseni so gradba 28.07.2018. Apartmanite se naogaat na 100 metri do novata avtobuska stanica.Kompletno namesteni studija, KUJNI,TV, WI-FI, so sopstven parking
• ADSL• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам куќа Скопје 21.07.2018 19:47 Број на огласот: 29428
Се издава комплетно и пристојно наместен стан кој е дел од куќа со квадратура од 130м2 на 1кат од приземје + спрат на куќата.Куќата или станот се наоѓаат во Општина Карпош,близу кај големиот трговски
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Скопје 31.03.2018 15:27 Број на огласот: 28649
Се Издава дел од куќа на приземје која се наоѓа во Дебар Маало/Центар. Спратот е со површина од 70м2 и има дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило. Има балкон и е на централно греење. Т
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам куќа Скопје 02.03.2018 16:54 Број на огласот: 28343
Се издава дел во куќа кај Клинички Центар со површина од 42м2 на приземје. Делот располага со дневна, кујна, трпезарија, 1 спална соба, вц со бања. Греењето е на струја. Просторот е наменет за престој
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам куќа Скопје 02.03.2018 16:28 Број на огласот: 27314
На прекрасна и тивка локација во Козле се издават 2 ката во дел од куќа која е луксузно опремена со површина од 150м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, 2 балкони. Има
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Струга 25.02.2018 10:17 Број на огласот: 28295
Semejna kuka na dva kata
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Скара
Издавам куќа Скопје 05.02.2018 14:22 Број на огласот: 28175
Се издава изграден објект во Кондово на главна улица со површина од 600м2 на 2 ката по 300м2, со паркинг од 600м2. Објектот е со уредна документација и е новоградба која одговара за повеќе намени. Цен
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Скопје 09.12.2017 14:15 Број на огласот: 27780
Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместе
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Издавам куќа Кавадарци 12.10.2017 15:55 Број на огласот: 27222
Se iznajmuva kuca pod kirija vo centarot na Rosoman Telefon za kontakt: 071/219-472
Издавам куќа Скопје 26.09.2017 13:50 Број на огласот: 27077
Se izdava namesten sprat od kuka vo Taftalidze. Spratot raspolaga so edna spalna soba, dnevna, hodnik kupatilo. Greenje na struja, klima ured. Mesecna kirija 8000 denari + smetki.
Издавам куќа Демир Хисар 24.08.2017 16:18 Број на огласот: 26891
Želite li zajam, financijsku pomoć od 1000 € do 50000000 €? Provjerite financijske zajmove, kućni zajam, investicijski zajam, auto kredit, osobni zajam. Dostupni su za susret s mojim klijentima do
Издавам куќа Скопје 18.07.2017 12:09 Број на огласот: 26385
Се издава куќа за студенти и работници 65м2 на улИлинденска 194 во Битола.Славе 070/711-130
• Градски водовод
Издавам куќа Охрид 28.06.2017 18:02 Број на огласот: 17538
VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani Apartmani, Studija i Sobi preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Site smestuvacki
• ADSL• Аларм• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
€ 100
Издавам куќа Скопје 29.05.2017 10:10 Број на огласот: 25945
Se izdava prazna kuka salon,spalna,kujna,kupatilo,mal dvor nenamesteni.Kukata se naoga vo blizina na DZon Kenedi vo Topansko pole.....
Издавам куќа Скопје 17.03.2017 15:54 Број на огласот: 25159
Se iznajmuva Kuka vo Kozle del od od 100m2.ima 3 spalni sobi,kujna,trpezarija,dnevna,kupatilo.Prostorot e kompletno renoviran i namesten,komoten za edno semejstvo.Greenjeto e na nafta so radijatori s
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска
Издавам куќа Скопје 20.10.2016 11:47 Број на огласот: 24200
House for rent 350m2, for office space or for living, in the area of Kisela Voda, Str.Dimo Hadzi Dimov, near Shampionce, 1100 m from the center in Skopje. The house is on 3 levels: ground floor 130m2
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам куќа Гевгелија 25.09.2016 11:52 Број на огласот: 24009
doms.henri.fernand@gmail.com Hello, Hölgyem és uram. -A ' fellobogózott, korlátozásokat, banki és nem kell a bankok javára vagy jobb van egy projekt, és szükségük van a finanszírozásra, egy rossz h
• ADSL• ISDN• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Пребарување
Цена од:
до
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам куќа
  Опрема Недвижности

 • ADSL (5)
 • ISDN (3)
 • Аларм (9)
 • Базен (1)
 • Гаража (9)
 • Градска канал. (13)
 • Градски водовод (15)
 • Градско парно (3)
 • Домофон (8)
 • Имотен лист (13)
 • Кабловска (12)
 • Климатизатија (14)
 • Летна куќа (10)
 • Паркинг (15)
 • Сателитска (8)
 • Сите Дозволи (14)
 • Скара (10)
Пребарување по број
SONAX