Сортирај по
Продавам куќа Скопје 16.01.2019 20:02 Број на огласот: 30783
Se prodava baraka na atraktivna lokacija na samiot bulevar (na starą posledna sedmica) vo naselba Lisice,so plac 260 m2 od Koj 70 m2 baraka i 15 m2 garaza DUP P+2+potkrovje.Vo osnova 102 m2 Visina
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 06.01.2019 10:54 Број на огласот: 29639
Se prodava Semejna Kukja vo n. Dame Gruev-Novoselski pat Prizemje + podrum + Dvorna povrsina 379m2, stanbena 126 m2. garaza 13m2 Kukjata se naogja na isklucivo mirna i tivka lokacija, so obezbed
• ADSL• ISDN• Гаража• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
€ 85.000
Продавам куќа Скопје 05.01.2019 14:24 Број на огласот: 30698
Prodavam kuka vo nas."DAME GRUEV" so kvadratura od 100m2 garaza 13m2 i dvor od 270m2.Gradbata e od 1974 god i e komplet vo privatna sopstvenost.
• ADSL• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Климатизатија• Сите Дозволи
Продавам куќа Прилеп 26.12.2018 22:27 Број на огласот: 29390
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep 115,000€ 1 / 15 Опис Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so tri terasi od po 20, 15 i 12 m2, so vizba 15
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 14.12.2018 15:00 Број на огласот: 30523
ВО ГАЗИ БАБА НАД ОУ.ЛИРИЈА ВО ВТОРИОТ РЕД ОД ПЛАНСКИТЕ КУЌИ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА , СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 243М2 И ПРИЗЕМЈЕ 44,07М2 + 20М2 ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ +11.65М2 ХОДНИК И ПРВ КАТ 66.29М2 + БАЛКОН 7М2
Продавам куќа Куманово 28.11.2018 04:23 Број на огласот: 30395
Shtepia esht ne rrugen "Drvar" nr.4 ne qender te Kumanoves ndermjet spitalit dhe tregut te gjelbert me hapsir 118 m2 shtepia esht 76 m2 dy katshe me leje per ndertim (podrum, kati i par kati i dy
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 23.11.2018 13:42 Број на огласот: 30350
ВО ГАЗИ БАБА НАД ОУ.ЛИРИЈА ВО ВТОРИОТ РЕД ОД ПЛАНСКИТЕ КУЌИ,ЛЕПЕНКА ОД ЕДНА СТРАНА , СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 243М2 И ПРИЗЕМЈЕ 44,07М2 + 20М2 ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ +11.65М2 ХОДНИК И ПРВ КАТ 66.29М2 + БАЛКОН 7М2
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист
Продавам куќа Скопје 14.11.2018 14:23 Број на огласот: 30273
Продавам куќа 80м2,гаража 15м2,остава за работилница 100м2 и плац 2400м2 во с.Кадино.Се е легализирано со чиста документација.Струја,вода,оградено.Веднаш вселива.Во близина амбуланта,основно училиште
• Гаража• Градски водовод• Имотен лист• Климатизатија• Летна куќа• Сите Дозволи
Продавам куќа Битола 13.10.2018 11:56 Број на огласот: 30029
Se prodava kuka na ul:21-va br:58 BITOLA.Kukata e 70 m2,pomosen objekt i garaza.
Продавам куќа Скопје 09.10.2018 13:57 Број на огласот: 29233
Prodavame kukja vo Star Dojran, so stanbena povrshina 85m2,so terasa i dvorno mesto od 250m2 po Imoten List (vkupna dvorna povrshina 400m2). Godina na gradba 1977god.Kukjata e lepenka,renovirana. C
• Градски водовод• Имотен лист• Летна куќа
€ 2.700
Продавам куќа Охрид 26.09.2018 09:47 Број на огласот: 29904
Ekonomik montažni kontejneri su dimenzija 6,00 x 2,40 m2. Kontejner ima pvc stolariju, jedna vrata dimenzije 0,90 x 2,00 m2 i prozor dimenzije 1,00 x 1,20 m2. Na podu je postavljen laminatni parket de
Продавам куќа Скопје 18.08.2018 00:29 Број на огласот: 29631
Деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар.Во најубавиот и најпрекасниот дел од Градот Скопје,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” крајот кој живее со бесмрт
• Имотен лист
По Договор
Продавам куќа Скопје 26.07.2018 00:55 Број на огласот: 29452
Се продава куќа во Припор од 281 м2 со двор
• Имотен лист• Паркинг
Продавам куќа Скопје 08.07.2018 23:39 Број на огласот: 29368
Се продава две третини од куќа.На убава локација во Гостивар.ПОВОЛНО!!!
Продавам куќа Скопје 25.06.2018 06:56 Број на огласот: 29254
Продавам куќа во Пржино кај последна 16 автобуска. Површина на цел плац е 300m2 , а куќата е на површина од 85m2 и се состои од приземје и кат, а целата станбена површина изнесува 150m2 . Горниот кат
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Продавам куќа Скопје 20.06.2018 17:39 Број на огласот: 29226
Продавам куќа во Кисела Вода,на последна 24-ка,на ул.Марко Орешковиќ. 50 м2 + дворно место 140 м2 + шупа. Комплетно средена документација. Куќата се наоѓа на повисоко(скали). Цена- 30.000 евра Тел.076
€ 60.000
Продавам куќа Кичево 04.06.2018 22:11 Број на огласот: 29135
Kuka,prizemlje i sprat,200m2.osum sobi,potrebno renoviranje,dvorno mesto 450m2.garaza i pomocni prostoriispoeni so kukata.cenata nee fiksna.grejanje drva,struja.Se naodja vo Kicevo,konjski rid naselba
• ADSL• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Продавам куќа Скопје 28.05.2018 18:03 Број на огласот: 24936
СЕ ПРОДАВА КУЌА со приземје и кат од 174м2 и дворно место од 847м2 во Село Бањани на планината Скопска Црна Гора на 18 км од Центарот на Скопје.Поседува Имотен лист.Приклучена е на градски водовод и п
€ 61.000
Продавам куќа Скопје 27.05.2018 18:32 Број на огласот: 29084
Baraka vo zelezara lepenka od dvete strain ,so moznost za dogradba i nadgradba.68m2 so podrum I garaza i 170 m2 kupen dvor
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Продавам куќа Скопје 07.05.2018 21:47 Број на огласот: 28909
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна
• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Пребарување
Цена од:
до
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Продавам куќа
  Опрема Недвижности

 • ADSL (47)
 • ISDN (41)
 • Аларм (47)
 • Базен (5)
 • Гаража (59)
 • Градска канал. (63)
 • Градски водовод (90)
 • Градско парно (6)
 • Домофон (35)
 • Имотен лист (108)
 • Кабловска (66)
 • Климатизатија (59)
 • Летна куќа (48)
 • Паркинг (63)
 • Сателитска (56)
 • Сите Дозволи (88)
 • Скара (26)
Пребарување по број
SONAX