Сортирај по
Недвижнини за Одмор Охрид 14.01.2017 14:13 Број на огласот: 23560
Se izdavaat potpolno novi apartmani od 50 do 70m2 na samo 5 do 10min. pesacko rastojanie do centar i 5min. do Ohridskoto ezero.Apartmanite se so posebna spalna,dnevna,komplet opremena kujna,klima ured
• ADSL• Градска канал.• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Недвижнини за Одмор Скопје 18.07.2016 16:36 Број на огласот: 16236
Se izdava vila, 15km od centarot na Skopje, vo blizina na Markov manastir. Idelno za after work party, rodendenski, mominski i ergenski zabavi.
• Базен• Паркинг• Сателитска• Скара
По Договор
Недвижнини за Одмор Охрид 03.07.2016 20:29 Број на огласот: 23563
Se izdava apartman vo Ohrid na ul.Partizanska na 50 metra od Ohridskoto Ezero
Недвижнини за Одмор Скопје 29.06.2016 16:45 Број на огласот: 21008
kamp apartman 30m2 dnevna kujna kupatilo spalna tv internet 075498450 kapacitet 6 lica
• ADSL• Кабловска• Летна куќа• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 01.06.2016 14:38 Број на огласот: 16392
Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , комплет опремена кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг,интернет.
• Кабловска• Паркинг
Недвижнини за Одмор Скопје 26.02.2016 17:23 Број на огласот: 22878
BAR SUSANJ IZDAVANJE PRIVATNOG SMESTAJA-APARTMANA I SOBA,BLIZU PLAZE,NOVOGRADNJA,...http://www.privatni-smestaj-pejovic.com e-mail:nada.pejovic@hotmail.com tel:0038230350562 +38267852878
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи
Недвижнини за Одмор Гевгелија 26.01.2016 16:26 Број на огласот: 22461
doms.henri.fernand@gmail.com Helló Mr. és Mrs. Pénzügyi támogatás becsületes emberek fordulok minden szoruló személyek részüket I kölcsönöket a pénzeket a 5000 € a 500.000 € bárki képes visszafi
• ISDN• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Недвижнини за Одмор Крушево 17.01.2016 10:22 Број на огласот: 22300
Izdavam komplet opremeni apartmani vo Krusevo (pod h. Panorama). Sekoj raspolaga so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, cable TV, wireless i prekrasen pogled na gradot. Obezbeden parking. Najevt
• ISDN• Гаража• Кабловска• Паркинг• Скара
Недвижнини за Одмор Струга 16.01.2016 17:32 Број на огласот: 22386
Се продава апартман во Еврохотел Струга на трети кат со површина од 26м2 и тераса со поглед на езеро од 7м2.Има дневна соба со вградени плакари,2 кревети,2 фотељи,кујна,и сопствено купатило со туш каб
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 08.09.2015 09:34 Број на огласот: 21063
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса. Цена 7-10 EUR од кревет. Телефон за контакт
• ADSL• Базен• Домофон• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 08.09.2015 09:33 Број на огласот: 21037
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса. Цена 7-10 EUR од кревет. Телефон за контакт
• ADSL• Домофон• Кабловска• Климатизатија
Недвижнини за Одмор Охрид 18.08.2015 19:34 Број на огласот: 21067
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса. Цена 7-10 EUR од кревет. Телефон за контакт
• ADSL• Домофон• Кабловска• Климатизатија
Недвижнини за Одмор Охрид 18.08.2015 19:32 Број на огласот: 18930
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса. Цена 7-10 EUR од особа. Телефон за контакт
• ADSL• Домофон• Кабловска• Климатизатија
Недвижнини за Одмор Охрид 19.07.2015 09:19 Број на огласот: 21073
Станот е 40м2 за 4+1 особи во строгиот центар на Охрид до поштата со посебна спална соба, комплет опремена кујна, кабелска ТВ, интернет, клима, тераса. Цена 7-10 EUR по особа. Телефон за контакт
• ADSL• Домофон• Кабловска• Климатизатија
Недвижнини за Одмор Охрид 14.07.2015 17:14 Број на огласот: 21062
Iskoristete go vasiot odmor vo Ohrid so prijatno smestuvanje. Sobite se na odalecenost 5 min do centarot na gradot,na tivko i mirno mesto, koe doprinesuva za vistinski prijaten odmor. Opremeni so tv+k
• ADSL• Кабловска• Летна куќа• Паркинг• Сателитска
Недвижнини за Одмор Охрид 09.06.2015 15:32 Број на огласот: 20912
Апартманот ,,ВЕРА,, се наоѓа во Строг Центар на градот, во близина на Градскиот Пазар. 50 м2. ,нова градба со комплетно опремена дневна соба и трпезарија(фрижидер, шпорет, кабловска ТВ). Има две спалн
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 05.06.2015 18:14 Број на огласот: 20897
Апартмани*** во стара чаршија. На располагање во секое време Wi-Fi, кабелска ТВ, сопствен паркинг, купатило во секоја соба, кујна... Apartments*** in the city centre. Free WI-FI AT any time, cable
• Кабловска• Паркинг
Недвижнини за Одмор Скопје 18.07.2014 14:46 Број на огласот: 19097
Апартманот од 33 м2 (26м2+7м2)на трети кат Б крило е со имотен лист. Располага со трпезарија,сопствена мини кујна,купатило со туш кабина и тераса со поглед на езеро.Во собата има вградени плакари,(2+2
• Градска канал.• Имотен лист• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 30.06.2014 15:49 Број на огласот: 18978
Iskoristete go vasiot odmor vo Ohrid so prijatno smestuvanje. Sobite se na odalecenost 5 min do centarot na gradot,na tivko i mirno mesto, koe doprinesuva za vistinski prijaten odmor. Opremeni so tv+k
• Сите Дозволи
Недвижнини за Одмор Охрид 11.06.2014 10:09 Број на огласот: 18847
Ilzdavam kamp zagraden kako apartman 30m2 Partizan ohrid na sama plaza so svoe kupatilo,kujna kompletdnevna trosed flizider sporet,tv internet WI-FI 4-6 ЛИЦА 1000 ден дневно 075354243 078-302-140
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Недвижнини за Одмор
  Опрема Недвижности

 • ADSL (15)
 • ISDN (3)
 • Аларм (3)
 • Базен (4)
 • Гаража (6)
 • Градска канал. (12)
 • Градски водовод (12)
 • Градско парно (3)
 • Домофон (11)
 • Имотен лист (13)
 • Кабловска (24)
 • Климатизатија (10)
 • Летна куќа (8)
 • Паркинг (27)
 • Сателитска (7)
 • Сите Дозволи (10)
 • Скара (8)
Пребарување по број
SONAX