Сортирај по
Соби Охрид 04.07.2018 23:45 Број на огласот: 29355
Апартманите се оддалечени 150 метри од езеро. Опремени се максимално. Паркинг, двор, скара, сопствено WC, бесплатно WI-FI, дозвола за кучиња. 35% попуст до 27 јули! Ве очекуваме.
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Соби Куманово 01.07.2018 13:28 Број на огласот: 29332
Kredit hitno i sigurno Email:gomsoniadiaz9@gmail.com Vi ste u potrazi za kredit za vraćanje vašeg projekta ili aktivnosti, za sve Vaše potrebe kredit, to je prava adresa. Pomoću ove poruke, želimo d
Соби Охрид 24.06.2018 14:13 Број на огласот: 26348
Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот
• ADSL• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Соби Охрид 21.06.2018 14:15 Број на огласот: 29234
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро. Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите
Соби Охрид 18.06.2018 10:38 Број на огласот: 26449
Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot,10
• ADSL• Градски водовод• Паркинг
Соби Охрид 17.06.2018 17:36 Број на огласот: 29210
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро. Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите
Соби Охрид 16.06.2018 12:08 Број на огласот: 29204
Се издаваат апартмани во строг центар на Охрид, позади судот, две минути до кеј. Апартманите се нови и коплетно опремени, мини кујна, купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, балкон, градина. Пред
Соби Охрид 16.06.2018 12:03 Број на огласот: 29203
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро. Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите
Соби Охрид 15.06.2018 14:26 Број на огласот: 29198
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро. Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите
Соби Охрид 12.06.2018 15:25 Број на огласот: 29179
Се издаваат соби и апартмани на кејот на Охридското езеро. Собите се нови и комплетно опремени: сопствено купатило, тв со кабловска, бесплатен wi fi, мини бар, балкон со поглед на езеро. Апартманите
Соби Гевгелија 03.06.2018 16:31 Број на огласот: 29131
Cenata e za dve lica ,a sobite so pogled prema ezero,za lica sto sakaat vistinski odmor.
Соби Охрид 31.05.2018 15:09 Број на огласот: 29112
Izdavame komplet opremeni sobi i apartmani vo Ohrid .Se naogame vo blizina na Biljanini Izvori na 800m od ezeroto i 1500m od gradot. VILLA NIKOLA OHRID 070432290 https://www.youtube.com/watch?v=2Qp
• ADSL
Соби Скопје 16.05.2018 15:24 Број на огласот: 28974
Izdavam sobi od kuka za studenti ima uslovi za 3 lica so site uslovi kujna, trpezarija, 2terasi vo naselba kisela voda na ulica Misko Mihajlovski, cenata e fiksna i iznesuva 3000 den po lice za eden m
Соби Струга 27.04.2018 10:38 Број на огласот: 9622
Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објект кој се наоѓа на самиот влез во Струга, на оддалеченост од околу 800 метри од центарот на градот, градската плажа, како и плажата
• ADSL• ISDN• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Соби Скопје 21.04.2018 13:28 Број на огласот: 28790
Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија. Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и
• Градска канал.• Градски водовод• Климатизатија• Паркинг
Соби Охрид 15.04.2018 00:54 Број на огласот: 15938
sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani смештај апартмани студио, куќа Охрид Вк
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Скара
Соби Скопје 21.02.2018 16:35 Број на огласот: 28275
Izdavam namestena soba so parno greenje i internet vo nas.Star Aerodrom sproti Super Tinex i Amerikan Koledz.Cenata e 100 eur vkluceno so smetkite
Соби Богданци 09.02.2018 13:56 Број на огласот: 28220
Понуда за заем помеѓу поединец Вие сакате да имате корист од кредитот за да излезете од ќор-сокакот што го предизвикуваат банките, со отфрлање на вашите досиеја за барање на кредити. Вие сакате да
Соби Скопје 24.11.2017 22:44 Број на огласот: 27644
Издавам соба за женски лица. Собата е комплетно опремена со кабловска и интернет. Се наоѓа во станбена зграда во Кисела Вода. Тел. за контакт 079261618
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Кабловска• Паркинг
Соби Крушево 05.11.2017 21:22 Број на огласот: 26172
SE IZDAVA APARTMAN ZA TURISTI VO CENTAROT NA KRUSEVO KUJNA,KUPATILO,DTV,WI-FI
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Соби
  Опрема Недвижности

 • ADSL (25)
 • ISDN (3)
 • Аларм (4)
 • Базен (2)
 • Гаража (12)
 • Градска канал. (15)
 • Градски водовод (23)
 • Градско парно (10)
 • Домофон (6)
 • Имотен лист (12)
 • Кабловска (33)
 • Климатизатија (10)
 • Летна куќа (10)
 • Паркинг (29)
 • Сателитска (11)
 • Сите Дозволи (12)
 • Скара (13)
Пребарување по број
SONAX