Сортирај по
Антиквитети Виница 13.01.2018 12:06 Број на огласот: 27986
нуди заем од 1000 € до 7000.000 € или визит картичка за сите лица кои можат да го отплатат со камата по каматна стапка од 3% годишно според бараната сума. Ние ви стоиме на располагање за сите ваши фин
По Договор
Антиквитети Гевгелија 21.07.2017 18:41 Број на огласот: 26441
Здраво г-дин и г-ѓа, Оваа порака се однесува на поединци, за сите оние кои имаат потреба од одредена заем за да ги обноват своите животи. сте подготвени за пребарување или да се подигне вашите актив
По Договор
Антиквитети Скопје 07.03.2016 14:29 Број на огласот: 16032
Turski 9 karaten zlatnik(KORUS 1808 god.3,40g) prava retkost na ovie prostori i neprocenliva vrednost.Molam da se javuvaat samo dobri poznavaci na ovaa vrednost so seriozna ponuda,
По Договор
Антиквитети Скопје 07.03.2016 14:28 Број на огласот: 16033
Mnogu stari turski srebrenici preku 200 god.Kolekcija od 4 srebreni pari so razlicna golemina.Niza od 4 srebreni srotinki od 1912(se gleda od slikite).Srebrenicite se prodavaat isklucivo vo komplet..J
Антиквитети Кочани 19.11.2015 19:33 Број на огласот: 22015
Támogatás a rászorulóknak Franciaországban élő doms.henri.fernand@gmail.com Pénzügyi támogatás becsületes emberek fordulok minden szoruló személyek részüket I kölcsönöket a pénzeket a 5000 € a 500
Антиквитети Виница 16.05.2015 22:45 Број на огласот: 20802
Zajam ponuda između pojedinih ozbiljne stopi od 2%, mi smo kredit novca između određenu uslugu koja pomaže svima u potrebi kredita, Mi možemo napraviti vam kredit u rasponu od 2000 do 25 milijuna u
Антиквитети Скопје 20.03.2014 14:49 Број на огласот: 18232
Продавам стара теракотна икона, налик на Виничките теракоти. Мотивот е човек на коњ.Резбата е на тешка мермерна плоча со димензии 30х30 цм.Период 4-7 век од наша ера. На барање ке пратам слика.
Антиквитети Битола 09.01.2014 11:29 Број на огласот: 14072
Predmetite se od razlichni materijali i vremenski periodi
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Антиквитети
Пребарување по број
SONAX