Сортирај по
Автомобили Скопје 28.01.2016 17:57 Број на огласот: 22474
Prodavam volvo 460 benzin 1.8 na delovi imam sve za povekje info javete se
€ 18
Автомобили Скопје 23.01.2016 18:47 Број на огласот: 22440
Prodavam volvo 460 benzin 1.8 na delovi imam sve za povekje info inbox
€ 5.500
Автомобили Скопје 19.01.2016 18:03 Број на огласот: 22411
Audi a4 1.9 2003g. Registrirano do mart so zelen karton.
• ABS• Airbag• ESP• Алум. Фелни• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Металик• Резер. клуч• Серво• Централна Брава
Автомобили Скопје 09.01.2016 15:17 Број на огласот: 22326
RENO KLIO 1.4 16V 100KS od 2001, reg.do januari 2017 Full oprema: Klima, servo, ABS, elektrika na prozori, Aluminuimski bandazi, komandi na volan, super gumi, napraven redoven servis.
• ABS• Airbag• Аларм• Алум. Фелни• Ел. стакла• Клима• Металик• Резер. клуч• Серво• Централна Брава
По Договор
Автомобили Крива Паланка 22.12.2015 22:22 Број на огласот: 22254
Peugeot 307 2006 1.6 HDI 90 KS Voziloto e doneseno od Italija realni kilometri Asc Kolplet elaktrika prozori retrovizori 8�Air bag Klimatronik Dvozonski Tempomat Bord kompjuter
Автомобили Кичево 01.12.2015 12:54 Број на огласот: 21661
Renault 19 1.8 benzin+plin proizvedeno 1995 god.neregistrirano vo odlicna sostojba
€ 1.000
Автомобили Скопје 21.11.2015 17:57 Број на огласот: 22022
Se prodava Fiat Brava 1.6 16v 1996. Socuvano nadvoresno i vnatresno. Registrirano do 03.20.2016. Super vozila za taa cena.
€ 2.800
Автомобили Битола 17.11.2015 02:53 Број на огласот: 21992
• Opel • Corsa • 1.0 • 998m3 • Benzin • 44 kw = 60 hp • 4-5 vrati • Racen menuvac • Brzini 5 • Sedista 5 • 2005 prva registracija • Boja : Crna-Biserna • Airbag 2x • ABS • ES
• ABS• Airbag• ESP• Ел. стакла• Клима• Серв. Книшка• Серво
Автомобили Кавадарци 13.11.2015 18:41 Број на огласот: 21967
Понуди заем помеѓу особено сигурен стапка од 2% Ние сме заем на пари помеѓу особено сервис кој им помага на сите кои имаат потреба од кредит, ние може да ви направи заем се движат од 1000 до 25.500.0
• Airbag• DVD / TV• Аларм• Алум. Фелни• Серво• Сончев Покрив• Централна Брава
Автомобили Скопје 10.11.2015 14:43 Број на огласот: 21943
Se prodava yugo 55 so plin
Автомобили Скопје 01.11.2015 15:23 Број на огласот: 21895
se prodava Opel Askona 1983 g. so odlicen dizel motor, registrirana do juni 2016 god. tel. 070/384-152
Автомобили Гостивар 28.10.2015 14:46 Број на огласот: 21839
Вие сте кредит за истражување или да се подигне вашите активности или за реализација на еден проект, или да купат стан но за жал на банката бара да и услови кога вие не сте. Нема повеќе грижи Јас с
Автомобили Валандово 22.10.2015 09:24 Број на огласот: 21717
Ние сме internationnale институција. Ние им даде кредити на сите физички и правни лица. за сите ваши потреби, посетете ја нашата веб страница: www.primal-credit.com, да се формираат вашата апликаци
Автомобили Скопје 08.10.2015 20:48 Број на огласот: 21659
Se prodava audi a6 2.0 tdi 2005god.so ful oprema AUDI A6 2.0 TDI 2005 God. SNAGA KW/KS:103/140 GODINA: 2005 VO ODLICNA SOSTOJBA OPREMA: -KOZEN ENTERIER VO CELOST -GREACI NA SEDISTA -ALU TR
• ABS• Airbag• DVD / TV• ESP• Автопилот• Аларм• Алум. Фелни• Гаражиран• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Ксенон Светла• Металик• Навигација• Паркинг Сензори• Резер. клуч• Серво• Спојлери• Централна Брава
Автомобили Кочани 12.09.2015 19:55 Број на огласот: 21544
kolata e so realni km 12000 6 brzini
• ABS• Airbag• DVD / TV• ESP• Автопилот• Аларм• Алум. Фелни• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Металик• Нов Увоз• Паркинг Сензори• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Спојлери• Спорт. Прагови• Централна Брава
€ 2.500
Автомобили Скопје 25.08.2015 10:03 Број на огласот: 21400
se prodava
• ABS• Airbag• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Металик• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
€ 2.950
Автомобили Скопје 13.08.2015 16:41 Број на огласот: 21015
-Klimatronik -FULL kozen salon -Servo upravuvac,bord kompjuter -Prv sopstvenik -ABS . -ESP . -ASR . -Airbag - 6 . -Halogeni farovi -Alarm,centralno zaklucuvanje -El.na prozori,farovi,retro
• ABS• Airbag• ESP• Аларм• Алум. Фелни• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Металик• Нов Увоз• Резер. клуч• Серво• Спојлери• Спорт. Прагови• Централна Брава
€ 680
Автомобили Делчево 09.08.2015 02:11 Број на огласот: 15786
limuzinata e registrirana ispravna moze zamena za dizel,
Автомобили Скопје 08.08.2015 12:49 Број на огласот: 21233
Се продава Renault Express '91 ПО ДОГОВОР моб. 071/654-704
€ 11.000
Автомобили Скопје 19.07.2015 12:25 Број на огласот: 20655
Се продава или менува BMW X5 3.0 D SPORT , : Производство 2003 година по TUV, 180000 км, 2926 ccm, 135kW/184КС, Дизел, Aвтоматски Менувач Tiptronic, Теренско возило, Врати 5, Сребрена металик, Внатреш
• ABS• Airbag• DVD / TV• ESP• Автопилот• Аларм• Алум. Фелни• Гаражиран• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Ксенон Светла• Навигација• Паркинг Сензори• Погон 4x4• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Сончев Покрив• Централна Брава
Пребарување
Цена од:
до
 до 
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Автомобили
  Дополнителна Опрема

 • ABS (129)
 • Airbag (143)
 • DVD / TV (32)
 • ESP (73)
 • Автопилот (35)
 • Аларм (62)
 • Алум. Фелни (89)
 • Гаражиран (91)
 • Гр. на седишта (38)
 • Ел. ретровизори (116)
 • Ел. стакла (134)
 • Клима (128)
 • Кожа (34)
 • Ксенон Светла (42)
 • Металик (112)
 • Навигација (28)
 • Нов Увоз (32)
 • Паркинг Сензори (46)
 • Плин (41)
 • Погон 4x4 (21)
 • Резер. клуч (104)
 • Серв. Книшка (81)
 • Серво (140)
 • Сончев Покрив (32)
 • Спојлери (34)
 • Спорт. Прагови (24)
 • Такси (13)
 • Удрена (14)
 • Централна Брава (142)
Пребарување по број
SONAX