Сортирај по
€ 2.699
Автомобили Тетово 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 20162
Se prodava renault laguna 1.9 dci full ekstra moze zamena dajte ponuda
• ABS• Airbag• ESP• Гаражиран• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Металик• Нов Увоз• Резер. клуч• Серво• Централна Брава
€ 1.100
Автомобили Тетово 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 24667
Prodavam fiat uno 1.7 dizel registracia do 25.1.2018 moze izamena za nekoe Jugo servisirana lamela korpa kaisi ule filteri zglobovi lageri jabucici so mala potrosuvanje
€ 450
Автомобили Битола 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 28875
fordmondeo1.8.td,dizel,neregistrirana 1994 god
Пребарување
Цена од:
до
 до 
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Автомобили
  Дополнителна Опрема

 • ABS (111)
 • Airbag (119)
 • DVD / TV (30)
 • ESP (63)
 • Автопилот (27)
 • Аларм (48)
 • Алум. Фелни (76)
 • Гаражиран (67)
 • Гр. на седишта (33)
 • Ел. ретровизори (99)
 • Ел. стакла (117)
 • Клима (108)
 • Кожа (32)
 • Ксенон Светла (34)
 • Металик (87)
 • Навигација (21)
 • Нов Увоз (26)
 • Паркинг Сензори (37)
 • Плин (33)
 • Погон 4x4 (18)
 • Резер. клуч (85)
 • Серв. Книшка (64)
 • Серво (120)
 • Сончев Покрив (26)
 • Спојлери (26)
 • Спорт. Прагови (25)
 • Такси (12)
 • Удрена (13)
 • Централна Брава (121)
Пребарување по број
SONAX