Сортирај по
HP / Compaq лаптоп Скопје 19.01.2019 10:13 Број на огласот: 30239
Prodavam HP OMNIBOOK 430 so procesor 386/20mhz i ram2MB HDD 40MB i operativen sistem MS DOS 5.0 ispraven so adapter i slabi baterii(Ni-CAx4) 4.8 VDC za vistinski ljubiteli na stari i retki laptopovi.
011
По Договор
HP / Compaq лаптоп Скопје 09.12.2018 12:41 Број на огласот: 23247
011
€ 2
HP / Compaq лаптоп Скопје 09.12.2018 12:20 Број на огласот: 23235
HP / Compaq лаптоп Скопје 05.09.2018 22:01 Број на огласот: 29782
prodavam laptop hp elitebook 8540p komplet ispraven so i5 procesor, 1gb graficka kartica na slot. nema adapter i hard disk. cena po dogovor
HP / Compaq лаптоп Велес 03.06.2016 19:11 Број на огласот: 23429
Па, човекот во вашиот живот доживува тешки времиња и ситуации во овие случаи треба да им помогне на некого. Ова е причината зошто на креветот болница имав мојот покоен сопруг сакаше да даде својата по
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • HP / Compaq лаптоп
Пребарување по број
SONAX