Сортирај по
Куче на поклон Скопје 11.12.2015 11:57 Број на огласот: 22139
Доколку некој има куче мопс, што е за подарок би сакала да ми биде подарено, ќе биде добро чувано и добро негувано :)
Куче на поклон Струмица 23.10.2015 11:57 Број на огласот: 21764
Сериозни понуда кредит Сериозни понуда кредит ************************* имаме грантови заеми за сите стари лица во многу атрактивна цена. Ако вие се согласувате, Ве молиме испратете го вашето барањ
По Договор
Куче на поклон Скопје 19.09.2015 20:04 Број на огласот: 21590
Прекрасен златен ретривер, Мона. Одлична за стан или куќа. Питома и воспитана.
Куче на поклон Струмица 07.09.2015 18:37 Број на огласот: 21507
Купувам германски кратковлакнест птичар до 1год старост
Куче на поклон Скопје 07.04.2015 21:07 Број на огласот: 20561
Шампион посакуваната AKC кученца располагање на одобрените домови се покаже или домашни миленичиња. 5-годишна гаранција за здравје, снимки, заштитни, добро социјализирани и ветеринар проверува, контак
Куче на поклон Прилеп 05.03.2015 01:25 Број на огласот: 20357
Baram sibirski samojed na poklon ili za poniska cena, imam odlicni uslovi za cuvanje. Sakam da imam kuce od ovaa rasa i imam odlicni uslovi za toa da bide dobro zgrizeno. Dokolku ima zainteresirani ja
Куче на поклон Скопје 31.01.2015 18:46 Број на огласот: 20277
bARAM HASKA.SIBIRSki samojed ili koker spaniel koi se stari 1,2,ili3 meseca baram poklon ili da kupam od prilika ako moze od 1000,2000 do 2500 denari ve molam javete mi se na brojot koj e podolu napis
По Договор
Куче на поклон Скопје 24.01.2015 15:43 Број на огласот: 20232
Baram malo kuce na podarok od rasata zlaten retriver koe ke bide smesteno vo topol dom.
По Договор
Куче на поклон Скопје 22.01.2015 13:16 Број на огласот: 20227
podaruvam kucenca mala rasa vozrasni okolu 30 dena . mala rasa .02 6092464
Куче на поклон Скопје 15.01.2015 22:54 Број на огласот: 20202
Барам куче на подарок со мал раст (мопс, малтешка пудлица, кокер шпаниел итн.) кое ќе биде сместено во топол дом на огромни љубители на домашни миленичиња.
Куче на поклон Скопје 28.12.2014 22:35 Број на огласот: 20133
имаме три кученца располагање. двајца мажи и една жена. тие се разиграни, медиокритет обучени и вакцинирани. тие ќе дојдат со сите документи и пренос на документи за сопственост. надевам дека ќе го до
По Договор
Куче на поклон Скопје 04.08.2014 13:25 Број на огласот: 19190
jas baram mal picinezer na podarok kontakt tel.071372903 lence odnapred vi blagodarime...
Куче на поклон Скопје 03.08.2014 01:40 Број на огласот: 19182
Baram ako imate germanski ovcar (vucjak)sa bide masko i da bide okolu mesec dva staro imam odlicni uslovi za ziveenje jas sum stvarno lubitel na ta rasa i obozavam da ja imam vi blagodaram odnapred
По Договор
Куче на поклон Делчево 24.06.2014 16:42 Број на огласот: 18944
Dali nekoj podaruva masko domasno kucence(pudlica,pikinezer,japonski spic,Angliski koker spaniel i drugi kucenca so mal rast)
Куче на поклон Скопје 09.06.2014 14:12 Број на огласот: 18841
Барам кученце померанец,доколку некој од вас продава померанци, би ве замолила да ме контактира на: j.antovska.95@hotmail.com или на мојот број( 078 22 88 31 )
Куче на поклон Скопје 02.06.2014 15:35 Број на огласот: 18791
Никита е 5-месечно женско кутре вучјаче кое на 2-месечна возраст доживеа несреќа со кола - беше повредена на предните 2 ноџиња. Веднаш по повредата беше згрижена и целосно излечена од една жена којашт
Куче на поклон Демир Хисар 27.05.2014 18:02 Број на огласот: 18761
Машки и женски Сибирски Хаски кученца за слободен дома
Куче на поклон Берово 27.05.2014 06:30 Број на огласот: 18752
Продажба на англиски булдог кученца, покажуваат класа. Кученцата се носители на генот со црна боја тробојка. Нашите расадник е еден од првите во Русија, почна да се одгледуваат англиски булдог ретки к
По Договор
Куче на поклон Скопје 29.04.2014 18:29 Број на огласот: 18497
Golem ljubitel sum na maltizer, no ne sum vo moznost da platam. Zatoa ve molam da mi podarite.
Куче на поклон Скопје 27.04.2014 21:46 Број на огласот: 18482
Baram kuce od rasata zlaten retriver po moznost da e malo i zensko.Posle 10-ti Juni moze da zemam kucence.
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Куче на поклон
Пребарување по број
SONAX