Сортирај по
Куче на поклон Скопје 28.09.2018 22:57 Број на огласот: 29931
Za domasni uslovi po moznost da e malo
Куче на поклон Скопје 04.09.2018 15:18 Број на огласот: 29780
075262961
По Договор
Куче на поклон Скопје 07.07.2018 15:01 Број на огласот: 29365
Даваме кученца на поклон, од мајка лабрадор и татко непознат. Сите кученца се црни и се околу 1 месец стари. 5 машки и 3 женски Контакт: 078 361 986
Куче на поклон Скопје 06.06.2018 15:00 Број на огласот: 29145
Подарувам кутренца од мајка Сибирски Самојед а таткото не се знае. Кутренцата се родени 06.05.2018 и има две црни машко и женско и едно бело женско Кутренцата се во Ѓорче Петров блиску до стадионот
Куче на поклон Скопје 16.05.2018 15:57 Број на огласот: 28980
Baram kucence na poklon megutoa od rasa po moznost retriver ili haska za koj sto ke se grizam kako za mene Vi blagodaram Angelina 070252506
По Договор
Куче на поклон Скопје 01.05.2018 01:39 Број на огласот: 28871
Baram na podarok kuce so mal rast za vo stan
Куче на поклон Прилеп 21.12.2017 22:30 Број на огласот: 27854
критична е работава помогнете имав француски бул ама ми го украдија и сеа немам никакво куче зато барам на поклон фала
Куче на поклон Скопје 27.11.2017 21:28 Број на огласот: 27690
vistinski ljubiteli baraat pekinizerce na podarok za vo domasni uslovi vo stan.
Куче на поклон Скопје 21.11.2017 20:17 Број на огласот: 27625
Барам на подарок куче од расата Бишон,Малтезер,Кокер Шпанијел.Би се грижеле перфектно и би можеле да го посетувате
По Договор
Куче на поклон Скопје 10.11.2017 11:36 Број на огласот: 27546
tri zenski dve maski
Куче на поклон Берово 30.07.2017 14:46 Број на огласот: 26550
Подршка и финансирање. Нудимо реади новац и средства за све људе у невољи или је потребна помоћ. Молимо Вас да нам се обратите да имају решење за ваше проблеме. Контакт: ayudaentreparticular@gmail.
По Договор
Куче на поклон Охрид 18.05.2017 23:51 Број на огласот: 25877
Mili zenki labradorce i retriverce
Куче на поклон Скопје 11.04.2017 21:33 Број на огласот: 25513
Baram maltezer ili bishon frize na podarok dokolku e zensko od prvoto parenje dokolku sakate dobivate edno kucence po vas izbor na pol
Куче на поклон Скопје 07.04.2017 12:08 Број на огласот: 25486
Поклонувам куче Самојед женка стара е 6 год чувана е во домашни услови редовно вакцинирана и чипувана многу е мирна и мила. Итно
Куче на поклон Скопје 23.03.2017 16:43 Број на огласот: 25275
Se podaruva kuce labrador
По Договор
Куче на поклон Скопје 28.02.2017 19:43 Број на огласот: 24973
Куче на поклон Берово 23.08.2016 23:09 Број на огласот: 23860
Францускиот булдог кученца Францускиот булдог кученца, машки и женски, brindle и Fawn на располагање, Мама и тато може да се види, КЦ Рег, микрочип, многу добар педигре со шампиони, тие се прекрасни
Куче на поклон Скопје 28.06.2016 04:10 Број на огласот: 23564
ljubiteli na pekinizerce baraat na pidarok od taa rasa na kuce za vo odlicni uslovi
Куче на поклон Скопје 26.03.2016 13:32 Број на огласот: 23046
Би се грижиле дoбрo и би не изрaдувaле дoкoлку ни пoдaрите мaлтезер или кoкер шпaниел. Ви блaгoдaриме
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Куче на поклон
Пребарување по број
SONAX