Сортирај по
Мебел за дневна соба Скопје 02.01.2019 12:01 Број на огласот: 30654
Prodavam kafeavo masice za vo dnevna ili hodnik.Masiceto e na poveke nivoa.
Мебел за дневна соба Скопје 09.11.2018 12:16 Број на огласот: 30215
Трпезариска маса и 6 столици (темно зелен тапацир) од полно храстово дрво 1400+400 х 800, одлично сочувани (200 Е)
€ 83
Мебел за дневна соба Скопје 07.08.2018 18:38 Број на огласот: 29498
Prodavam trosed cista koza 1100 denari, dvosed cista koza 1000 denari, fotelja cista koza cena 900 denari, trosed klak so dupli dusek cena 1100 denari, stolici PO 200 denari telephone 076464864
Мебел за дневна соба Скопје 02.05.2018 17:27 Број на огласот: 28879
Prodavam Samsung televior Flat Screen 21", ispraven, mnogu malku koristen i komoda za televizor so dimenzii 150/50cm i visina 60cm so dve vrati, stranicni pregradi i metalni racki i nogarki. Moz
Мебел за дневна соба Скопје 25.08.2017 15:51 Број на огласот: 26900
Garnitura (Trosed na pustanje, dvosed i fotelja), malce koristena, vo odlicna sostojba. Dimenzii: priblizno dolzina 190/160/100, sirina 100/90.
Мебел за дневна соба Скопје 16.08.2017 13:34 Број на огласот: 26785
garneturata e relativno nova ima dve polici i pervazi dokolku vi se potrebni.Dimenzii 2.30 - 2.54
€ 600
Мебел за дневна соба Скопје 13.08.2017 17:00 Број на огласот: 26760
Продавам ,тросед ,двосед и фотеља по половна цена ,наведената цена е за сите добро се сочувани.
Мебел за дневна соба Скопје 31.07.2017 18:03 Број на огласот: 26562
Поволно продавам фотеља и сандук за постелнина.
Мебел за дневна соба Скопје 09.07.2017 14:31 Број на огласот: 26336
Предна страна на регалот од масивно дрво, скоро нов, сосем малку користен, димензии: 2,70 x 2,20 x 0,60цм, идеален за помали простории,а со голем волумен за сместување на алишта и постелнина.
Мебел за дневна соба Скопје 26.05.2017 14:13 Број на огласот: 25927
Продавам кожна гарнитура (двосед и тросед),боја-бордо. Удобна, без механизам за спуштање.
Мебел за дневна соба Кочани 03.05.2017 06:05 Број на огласот: 25696
За вашите барања за кредит мора да контактирате со мене да се добие заем помеѓу особено сериозни. Овде е мојот e-mail адреса: jeanpremier43@gmail.com
Мебел за дневна соба Скопје 06.04.2017 13:24 Број на огласот: 25476
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Посетете ги идните - "КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА" Изработува
По Договор
Мебел за дневна соба Прилеп 05.04.2017 20:59 Број на огласот: 25471
Мебел за дневна соба Скопје 21.03.2017 00:30 Број на огласот: 25188
2 plajara isti cena po 5000 den eden klizaci 5000 den super socuvani
€ 57
Мебел за дневна соба Скопје 07.11.2016 08:58 Број на огласот: 24290
Prodavam agolna garnitura so fotelja
Мебел за дневна соба Скопје 08.10.2016 12:13 Број на огласот: 24079
Se prodavа mebel trosed dvosed i fotelja kupeni od Simpo. Trosed:sirina/dlabina / visina: 220×98×86cm Dvosed:sirina/dlabina/visina: 180×98×86cm Fotelja: sirina/dlabina/visina: 96×98×86cm Koristen
По Договор
Мебел за дневна соба Скопје 19.09.2016 22:28 Број на огласот: 23976
Се продава голем ормар 3 метра и 30 цм должина 2 метри и 32 цм висина
€ 392
Мебел за дневна соба Скопје 16.06.2016 12:09 Број на огласот: 23522
trpezarija nova okrugla so 6 stolici od hrastovo drvo hitno tel 070676277
Мебел за дневна соба Скопје 02.06.2016 15:02 Број на огласот: 23422
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Посетете ги идните - "КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА" Изработува
€ 1
Мебел за дневна соба Струмица 16.05.2016 18:38 Број на огласот: 23359
Prodavam mebel stof - mikrofiber. Ostanati kolicini vo razni boi. Vkupno okolu 150m.
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Мебел за дневна соба
Пребарување по број
SONAX