Сортирај по
Маси и столици Скопје 10.01.2017 14:32 Број на огласот: 22215
СЕ ПРОДАВА ПОЛОВНА КВАЛИТЕТНА ДРВЕНА ОВАЛНА МАСА со ДИМЕНЗИЈА 130х94+40см. + 6 СТОЛИЦИ во БОРДО БОЈА - РЕТРО СТИЛ. КОНТАКТ: 075/ 584 501 /+ViBER/ 077/ 534 603 078/ 956 419
Маси и столици Скопје 16.12.2016 10:24 Број на огласот: 24430
prodavam nova masa od hrastovo drvo i 6stolici nova i detski krevetcinja2 so fioki i dodatni elementi od detskata soba
€ 979
Маси и столици Скопје 01.12.2016 17:49 Број на огласот: 24381
prodavam trpezarija nova okrugla so 6stolici od hrastovo drvo i komplet detska soba i taa ne koristena tel 070676277
Маси и столици Скопје 23.10.2016 20:32 Број на огласот: 24212
Prodavam trpezariska masa 1.50 x 90 sm i 8 stolici kupeni od Simpo. Trpezariskata masa e 8000 den. a stolica e 1800 den. tel 078 420754
€ 392
Маси и столици Скопје 20.06.2016 07:02 Број на огласот: 23538
trpezariska masa so 6 stolici nova od hrastovo drvo itno tel 070676277
€ 392
Маси и столици Скопје 20.06.2016 06:53 Број на огласот: 23537
trpezarija so 0stolici nova od hrastovo drvo tel 070676277
€ 392
Маси и столици Скопје 14.06.2016 12:22 Број на огласот: 23496
prodavam trpezarija so 6 stolici nova od hrastovo drvo tel 070676277 cena 24000den
Маси и столици Прилеп 11.04.2016 13:32 Број на огласот: 23127
Prodavam odlicno socuvani 4 barski stolici. Vkupna cena - 3000 den.
Маси и столици Скопје 13.03.2016 13:13 Број на огласот: 20682
Трпезариска маса и 6 столици (темно зелен тапацир) од полно храстово дрво 1400+400 х 800
Маси и столици Скопје 11.10.2015 13:01 Број на огласот: 19067
Trpezariska Masa Golema Pravena Metalni Nogarki Presuvana iverka Mnogu cvrsta moze da se upotrebuva i kako raboten stol Dimenzii:78x155x77
Маси и столици Скопје 20.08.2015 09:38 Број на огласот: 21362
се продава сочувана трпезариска маса со 6 столици
Маси и столици Скопје 31.03.2015 16:45 Број на огласот: 20527
Се продава маса со димензии 140х70х77 со метални ногарки и медијапанска плоча. Може да се користи како работна (канцелариска) маса или трпезариска маса.
Маси и столици Скопје 12.10.2014 12:33 Број на огласот: 19682
Poradi selidba itno se prodavaat: 1. 2 x Sporet - marka gorenje 2. Frizider - obodin 3. Naftena pecka 4. 3 x kauci 5. Regal Simpo 6. Toaletno ogledalo 7. Masicka so 3 stolcinja 8. 3 Fotelji
Маси и столици Скопје 15.07.2013 05:46 Број на огласот: 16217
Продавам трпезариска маса, квалитетна и одлично сочувана. Цена: 2500 ден. Повеќе информации на тел: 075 624 505 (вип)
Маси и столици Скопје 09.07.2013 02:07 Број на огласот: 16177
ТРПЕЗАРИСКА МАСА - многу квалитетна и одлично сочувана. Цена - 2500 ден. Може и во комплет со 4 столици (цена по договор). Повеќе информации на тел: 075 624 505
По Договор
Маси и столици Скопје 21.10.2012 12:53 Број на огласот: 14563
Prodavam drvena stolica i masa moze da se vidat vo sekoe vrme isti se kako na slikite
Маси и столици Скопје 01.09.2012 15:57 Број на огласот: 14253
Се продава ексклузивен мебел за кафуле, но погоден и за летна бавча.Има 7 маси,16 столици и 5 двоседи
Маси и столици Скопје 18.08.2012 19:54 Број на огласот: 14173
se prodavaat ekskluzivni masi stolici i dvosedi.Ima 16 stolici,7 masi i 5 dvosedi pogodni se za letni bavci i kafule
Маси и столици Прилеп 24.06.2012 11:37 Број на огласот: 13751
se prodavaat trpezariski drveni stolici 6 dobro zacuvani
Маси и столици Неготино 16.05.2012 01:04 Број на огласот: 13462
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Маси и столици
Пребарување по број
SONAX