Сортирај по
Машини за перење Скопје 05.05.2018 19:24 Број на огласот: 24512
ПРОДАВАМ ДЕЛОВИ од МАШИНА за ПЕРЕЊЕ: * Mарка GORENJE * Tип - PS 201 - ОДЛИЧЕН МОТОР - КРАТКА ОСОВИНА - ВОДНА ПУМПА - КОНДЕНЗАТОР - ПРОГРАМАТОР * PG 0501-01 * 14 ПРОГРАМИ - ЛАГЕРИ + СЕМЕРИНЗ
Машини за перење Скопје 10.08.2017 10:42 Број на огласот: 26720
Продавам веш машина Whirpool исправна
Машини за перење Скопје 09.06.2017 14:28 Број на огласот: 26034
Продавам исправна веш-машина Candy CNL-69, стара 9 години. 075-773-553
Машини за перење Скопје 13.11.2015 06:47 Број на огласот: 21961
Машината комплетно функционира.
Машини за перење Скопје 01.09.2014 21:14 Број на огласот: 19414
Prodavam Whirpool Koristena Mashina za Perenje Alishta so gorno polnenje, stara 6 god so mal defekt (mozhe i za delovi).
По Договор
Машини за перење Скопје 05.07.2014 10:18 Број на огласот: 19012
kupuvam rasipani masini za perenje
По Договор
Машини за перење Скопје 28.06.2014 13:55 Број на огласот: 18963
otkupuvam rasipani masini
Машини за перење Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25803
Машина за Перење GORENJE 512 Бела Боја исправна големина на барабан 5кг не е многу користена
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Машини за перење
Пребарување по број
SONAX